Kam skirta

Ieškantiems naujo darbo

Mes esame už tai, kad žmogus visuomet judėtų pirmyn, realizuotų savo gebėjimus ir jaustų malonumą atlikdamas savo darbą. Todėl mūsų tikslas – surasti darbą, kuris Jums būtų ne tik finansiškai patrauklus, tačiau taip pat teiktų malonumą ir atitiktų asmeninius Jūsų poreikius.

.

Ieškantiems papildomo darbo

Įvertinsime Jūsų turima patirtį, žinių bagažą bei įgūdžius ir atsižvelgdami į tai, pasiūlysime rinkoje esančius geriausius darbo pasiūlymus. Taip pat atstovausime Jus pirmajame pokalbyje su darbdaviu ir derėsimės dėl Jums palankiausių darbo sąlygų.

.

Srities profesionalams

Tvirti įgūdžiai ir žinios savo srityje yra vertybės, kurias vertina ir kurių ieško kiekvienas darbdavys. Dėl šių savybių Jūs galite tikėtis net didesnio atlyginimo negu yra nusistovėjęs rinkoje, tačiau to siekiant svarbu žinoti, kam savo paslaugas pasiūlyti. Padėsime Jums atrasti naujas, finansiškai vertingas galimybes!

Be darbo patirties

Ką tik baigėte studijas arba esate grįžę iš svetur? Mes tikime, kad turite tam tikrų praktinių ar teorinių žinių, kurias įvertinę galėsime pasiūlyti mūsų partneriams. Rinka kupina galimybių – mes padėsime Jums jas atrasti.